تمامی مطالب موجود در این سامانه از وب سایت های دیگر و بدون دخالت انسانی جمع آوری شده , لذا تمام مسئولیت آنها بر عهده وب سایت منبع میباشد. مطالب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران را از طریق بخش تماس با ما به ما اعلام کنید.


ورود به کانال تلگرام


آغاز سری دوم «دورهمی» در نوروز 96  

 
 
حمید رحیمی نادي در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: سری دوم دورهمی از نوروز 96 روی آنتن شبکه نسیم می رود؛ در آغاز ویژه برنامه ای برای نوروز داریم و سپس برنامه عادی خود را روی آنتن می بریم.
 
وی ادامه داد: در سری جدید برنامه چند بازیگر جدید به ما اضافه شده اند و 20 درصد دکورمان تغییر کرده است، اما فرم و ساختارمان به همان شکل سابق است.
 
رحیمی نادي گفت: این سری در 56 قسمت تهیه شده است و پس از پایان این قسمت ها وارد مرحله تولید فا

ادامه مطلب  

انفجار مین و کشته شدن یک شهروند  

بر اثر انفجار مین در ایلام یک نفر کشته شد.
عصر امروز انفجار مین باقی مانده از جنگ در منطقه نی خزر بخش صالح آباد شهرستان مهران منجر به مرگ یک شهروند شد.
بنابر گزارش دریافتی فرد کشته شده مرتضی نادي و بازنشسته آموزش و پرورش بوده است.
بخش صالح‌آباد یکی از بخش‌های تابعه شهرستان مهران در استان ایلام در غرب ایران است و یکی از مناطق مهم در جنگ ایران و عراق بوده است.
 

ادامه مطلب  

شایعه تعطیلی «دورهمی» مهران مدیری قوت گرفت  

سه شنبه هفته گذشته حمید رحیمی نادي یکی از تهیه کنندگان «دورهمی» اعلام کرد این برنامه با اندکی تغییرات در نوروز 96 به روی آنتن خواهد رفت. اما با گذشت کمتر از یک هفته از انتشار این خبر، هاشم رضایت دیگر تهیه کننده برنامه «دورهمی» گفته که همچنان مشخص نیست که این برنامه نوروز 96 به روی آنتن خواهد رفت یا خیر. به نظر می‌رسد «دورهمی» که پنج ماه از آخرین روز تصویربرداری آن می‌گذرد، درگیر حاشیه‌هایی شده که ممکن است ادامه ساخت این مجموعه را با مشکل موا

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1